İzmir

LG Servis Gaziemir

LG marka ürün kullanıyorsanız oldukça şanslısınız. Çünkü onarım aşamasına gelmiş ürünleriniz için LG servis Gaziemir kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Televizyondan tablete, cep telefonundan monitöre kadar pek çok ürünün onarımını gerçekleştirerek, müşterilerine güven kazandırmaya devam eden LG Servis Gaziemir onarmış olduğu ürünleri de söz verdiği tarihte teslim etmektedir. Siz de artık sorun çıkaran LG marka ürünlerinizden sıkıldıysanız ve Gaziemir bölgesinde bir servise ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Ürünlerinizi emin ellere teslim edin, biz de en kısa sürede onarımını gerçekleştirelim. Aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerinden LG Servis Gaziemir ile iletişime geçebilir, onarımının sağlanmasını istediğiniz ürünler için anında servis talebi oluşturabilirsiniz.


ŞİRKET İSMİ LG İKLİM TİCARET
ADRES BİLGİSİ: 11/2 SOKAK NO:55/B İZMİR
ÇAĞRI MERKEZİ: 444 65 43
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

2 Yorum

  • Reply
    Ali

    Gaziemir teknik servise LG markalı çamaşır makinamın tamiri için gittim ve çalışanlar benimle çok iyi bir şekilde ilgilendiler. Ayrıca çamaşır makinamın tamirini de çok kısa bir sürede yaparak teslimatını gerçekleştirildiler.

  • Reply
    Muazzez Y.

    LG markalı çamaşır makinamın tamiri ve bakımı için gittiğim Gaziemir teknik servis hizmetleri beni mağdur etmeden kısa bir sürede makinanın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek teslimatını yaptılar. Çalışanlarınıza teşekkür ediyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

LG SERVİS444 55 45