1 Yıl Orijinal Parça Garantili Electrolux Servisi

Firmamız, sektörel gelişime katkıda bulunmak ve sektördeki kaliteyi belli oranda arttırmak adına çalışmalarına devam ediyor. Ne yazık ki özel servis sektörü bir adım geride ve yetkili servis firmalarının daha ön planda olduğunu da görebiliyoruz. Bu algıyı değiştirmek ve insanlara gerçek kaliteyi sunmak adına gereken her şeyi yapıyoruz. Öncü firmalardan bir tanesiyiz ve özel servis sektörünün lideri olarak karşınızdayız.

Özel Electrolux Teknik Servis adresini yakından tanımak isteyen her ürün kullanıcısına kapılarımızı açıyoruz ve hafta sonu da olsa hizmet veriyoruz. Bizler tatil yapmak yerine insanların firmamıza er daim kolayca ulaşabilmelerini istiyoruz.

Talepleriniz ne olursa olsun bu taleplere güçlü bir şekilde yanıt vermek ve beklentilerinizi de karşılamak istiyoruz. Profesyonel bir kadro ile yola çıktık ve bu kadro her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor. Eğitim almaya devam ediyoruz ve az önce de söylediğimiz gibi kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bu sektörde deneyim büyük önem arz ediyor ve bu deneyimleri en iyi şekilde yansıtabildiğiniz ve kullanabildiğiniz takdirde insanlar zaten kapılarınızı çalacaktır.

Servis hizmetlerinde güler yüzü ve samimiyeti hiçbir şekilde ihmal etmiyoruz. Emin olun sizinle birlikte büyüyor ve samimiyetin sembolü olmaya devam ediyoruz. İşini seven ve işine değer veren bu ekip sayesinde daha keyifli işler ortaya çıkıyor.

Özel Şişli Electrolux Servisi : 444 78 56

Electrolux marka ürünlerinizi daha kaliteli bir ekibin teslim almasını istiyorsanız eğer harekete geçebilirsiniz. Çalışmalarımızı detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz çok sayıda mecra var ve bu mecralardan bir tanesi de web sitemizdir. Bu site üzerinden sizler de bilgi alabiliyor ve eğer isterseniz randevularınızı da yine bu mecra üzerinden alabiliyorsunuz.

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45