Bağcılar Teka Teknik Servisi

Etkin, fonksiyonel ve kaliteli beyaz eşya ürünleri ile küresel pazarda en çok tercih edilen markalardan birisi de Teka’dır. Türkiye’ de de yaygın şekilde kullanılan beyaz eşya üreticilerinden Teka’nın kullanıcılarının ürünlerindeki teknik problemlerde profesyonel destek alabilmeleri de mümkündür. İstanbul genelinde Teka markalı bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünlerini kullananlar için profesyonel ve kurumsal servis hizmetleri sunuluyor. Teka Teknik Servis merkezinde, Teka markasının üstün teknolojisine uygun standartlardaki altyapımız ve bu teknolojileri yakından tanıyan teknik ekiplerimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler sağlamaktayız.

Tüketicilerin Teka markalı tüm beyaz eşya ürünlerinde karşılaşabilecek arızalanmalar ve sorunlar için her zaman hazırda bulunan ve teknik teçhizat yönünden tam teşekküllü gezici teknik araçlarımız ile İstanbul genelinde gelen tüm arıza bildirimlerine Teka Servis Bağcılar olarak hızlı ve etkin bir şekilde yanıtlar sunuyoruz. Böylelikle tüketicinin ürününde karşılaştığı arızalanmadan dolayı yaşayabileceği mağduriyetlerin en kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturarak, cihazlarını yeniden ilk günkü performans ve kalitesinde kullanabilmesi sağlanabilmektedir.

Her zaman en yeni Teka teknolojilerini yakından takip eden Teka Teknik Servis merkezinde cihazların kaliteli ve dayanıklı bir şekilde arıza onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Teka markalı cihazlarınız için en kısa süre içerisinde haftanın her günü kesintisiz hizmet sunan çağrı merkezimizi arayarak, ürününüze ilişkin arıza bildirimlerinizi 7/24 kesintisiz olarak 444 78 56 numarası aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45