Fakir Süpürge Tamir Servis Ümraniye’de Hizmetinizde

Modern yüzyılda gerçekleşen süratli teknolojik yeniliklerin ortaya çıkması ile birlikte evlerde elektrikli ev aletleri ile oldukça yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Özellikle bu alanda dünya lider markalar arasında kendisine yer bulan Fakir markasının üstün teknolojiye sahip olan hizmet yapısına eş değer kalitede bir servis çözümleri sunuyoruz. Özellikle de dünyanın en kaliteli elektrikli süpürge modellerini geliştiren ve üreten teknoloji devi olan Fakir’ in Türkiye genelinde profesyonel servis ihtiyacı çözümlerini Fakir Servisi merkezinde maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktayız.

İstanbul Fakir Servis merkezimizin mevcut mobil teknik personelleri Fakir markalı tüm elektrikli süpürge modellerindeki tüketicilerin karşı karşıya kalınan arızalanmalar ile ilgili olarak çözümler sunmaktadır. Özellikle de tüketici tarafından gerçekleştirilen arıza bildirimlerine en kısa süreler içerisinde müdahale edebilme potansiyeline sahibiz.

Bu sayede müşterinin arızalanan Fakir teknolojisine sahip olan elektrikli süpürge modeli dolayısıyla yaşayacağı mağduriyetinin son derece kısa süreli olmasını sağlıyoruz. Alanlarında uzman ve deneyim sahibi teknik ekipleri ile Fakir markasının üstün teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tüketicinin Fakir markalı tüm elektrikli süpürge modellerinde profesyonel destekler alabilmesine yardımcı oluyoruz.

Her zaman en ileri teknolojileri yakından takip eden ve aynı zamanda da son derece kaliteli bir hizmet yapısı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını kurulduğu günden bu yana sürdüren Ümraniye Fakir Servis merkezinde tüm elektrikli süpürge modellerine yönelik kaliteli ve etkin çözümler geliştiriyoruz.

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45