LG Servis Alsancak

Beyaz eşyalar son derece hassas ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanılan beyaz eşyalar belli bir süre sonra kullanıcılara sorunlar çıkarabilmektedir. LG Servis Alsancak, İzmir’de ikamet eden ve çamaşır makinesi ya da televizyonları ile ilgili sorunlar yaşayan kullanıcıların bakım ya da onarım işlemlerini üstlenmektedir. Kullanıcıların servis destek talebi oluşturabilmeleri için müşteri hizmet yetkilileri ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır. Alsancak LG Servis kullanıcıların LG marka çamaşır makinesi ya da televizyonlarını itina ile onarmakta ya da bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firma, İzmir bölgesinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Müşteri hizmet yetkilileri ile yapılan görüşmelerin hemen ardından verilen adreslere servis yönlendirilmesi gerçekleştirilmektedir.


LG Servis Alsancak

LG ODABAŞI DAYANIKLI
Açık Adres GAZİ BULVARI Numara:69 İZMİR
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 07:21 – 22:13
Cumartesi : 10:25 – 19:42
Pazar : Kapalı

“LG Servis Alsancak” üzerine 10 yorum

 1. Televizyonlar akıllandıkça servis hizmeti de aynı şekilde kalite düşüşü yaşıyor. Son birkaç yıldır farklı markaların akıllı televizyonlarını kullandım ama hiçbirinde servis konusunda istediğim kaliteyi elde edemedim. Son olarak LG markalı UHD bir akıllı televizyon aldım umarım bu ürün için LG Servis Alsancak merkezinden arıza olduğundan hızlı ve kaliteli bir servis hizmeti alabilirim.

  Cevapla
 2. LG televizyonumuz bu sabah birden bire karardı. Ses geliyor onda sorun yok ama görüntü birden bire gitti. Kabloları çıkarıp tekrar taktım. Uydudan mı acaba diye mutfaktaki küçük televizyonda uyduyu da denedim uydu da çalışıyor. Bu sorun neden olmuş olabilir?

  Cevapla
 3. LG model Smart TV televizyonumda Youtube.com bağlantısı kaldırıldı. Sebebini öğrenmek için LG servis Alsancak ile temasa geçtim. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede, anlaşma süresi bittiği için kaldırıldığını söylediler.

  Anlaşma süresi bittiği için Youtube.com bağlantısının kaldırıldığını öğrenince detaylı sebebini sordum. LG Alsancak servisinde çalışanlar, bana mantıklı bir açıklama yaptılar. İstersem Youtube.com bağlantısını tekrar kurabileceğimden bahsettiler. Sorunun çözülmesi için ellerinden geleni yapmalarını söyledim. Yetkili servisten aldığım bilgiler neticesinde, kısa zamanda Smart Tv televizyonumdaki Youtube.com bağlantısı tekrar aktif oldu. Üstelik, oldukça uygun şartlarla ve kimseyle kavga etmeden sorunu hallettim. Başka servislerle tartışmadan birşey çözmek mümkün olmuyor.

  Cevapla
 4. Evlilik hediyemiz olan LG marka televizyonumuzu yaklaşık bir aydır kullanmaya devam ediyoruz. Geçen sabah kızım televizyon seyrederken kendiliğinden kapandığını fark ettik. Televizyonu yeniden açabilmemize rağmen, birkaç dakika sonra kendiliğinden kapanıyor ve ekranın arkası olması gerektiğinden fazla ısınıyordu. Vakit kaybetmeden LG Servis Alsancak’ı aradık ve bize yardımcı olmalarını talep ettik. Müşteri hizmetleri yetkilisi hemen adresimize bir ekip göndereceğini tarafımıza iletti.
  LG Servis Alsancak ekibi arıza tespitini gerçekleştirdiğinde sorunun fazla ısınmadan kaynaklı kısa devre olduğuna karar verdi. Televizyonun içinde kısa devreye neden olan kabloları onardılar ve televizyonumuzu ilk günkünden çok daha kullanışlı hale getirdiler. Kendilerine vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

  Cevapla
 5. Klima satın almak için LG markasında karar kıldık. Özellikle marka klima konusunda birbirinden başarılı modellere sahip gözüküyordu. Çevremde de konu hakkında öneri alınca bizim için en doğrusunun bu marka olduğunu fark ettik. Almış olduğumuz klima ilk zamanlarda kesinlikle performans anlamında bir soruna sahip değildi. Ancak ilerleyen zamanlarda soğutma özelliğinin kullanılamadığını fark ettik. Bu sorun yaz aylarında ailemiz için çok büyük bir sorun ortaya çıkarmıştı. Uzun süren araştırmalara rağmen bu sorunun neden kaynaklandığını çözemeyince doğrudan LG Servis Alsancak adresi ile bağlantıya geçtik. İşinin ehli servis sorunun ne olduğunu çok kısa bir süre içinde çözdü. Bize de klimanın daha sağlıklı bir şekilde nasıl kullanacağına dair çeşitli nasihatlerde buldu. Bunlara dikkat ettikten sonra klima konusunda bir daha hiç sıkıntı yaşamadık.

  Cevapla
 6. Klima konusunda tercihimizi oldukça fazla övülen markalardan biri olan LG markasından yana kullanmaya karar verdik. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modelleriyle bilinen bu marka tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Bu markadan satın almış olduğumuz klima ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Bir süre geçtikten sonra ise LG marka klimanın ilk günlere nazaran eski veriminden eser kalmadığını fark ettik. Durum hakkında ne yaparsak yapalım başarılı bir sonuç alamadık. Bizde fazla zaman kaybetmemek için soluğu hemen LG servis Alsancak adresinde aldık. Servis sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını hemen çözerek bize klimayı teslim etti. Her açıdan oldukça fazla beğendiğimiz bir servis süreci oldu.

  Cevapla
 7. Bulaşık makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir bulaşık makinesi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde çevremizin de tavsiyelerine uyarak LG markasında karar kıldık. Satın aldığımız LG marka bulaşık makinesi bir dönem sonra bulaşıkları iyi yıkamamaya başladı. Geçmiş döneme nazaran bariz bir şekilde performansında düşüşlerin olduğunu gördük. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen LG Servis Alsancak adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin ardından sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. Bu şekilde LG Servis Alsancak sayesinde çok kısa bir süre içinde bulaşık makinesinde karşımıza çıkan bu sorundan zahmetsiz bir şekilde kurtulmuş olduk.

  Cevapla
 8. Klimamız bozulduğundan dolayı yeni bir klima satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz LG markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, şimdilerde bu performansı aratır hale geldi. Cihaz ısıtma konusunda eskisi gibi iyi değil. Klima ısıtma yapmıyor sorunundan nasıl kurtuluruz önerilerinizi bekliyoruz.

  Cevapla

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45