İzmir

LG Servis Gaziemir

LG marka ürün kullanıyorsanız oldukça şanslısınız. Çünkü onarım aşamasına gelmiş ürünleriniz için LG servis Gaziemir kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Televizyondan tablete, cep telefonundan monitöre kadar pek çok ürünün onarımını gerçekleştirerek, müşterilerine güven kazandırmaya devam eden LG Servis Gaziemir onarmış olduğu ürünleri de söz verdiği tarihte teslim etmektedir. Siz de artık sorun çıkaran LG marka ürünlerinizden sıkıldıysanız ve Gaziemir bölgesinde bir servise ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Ürünlerinizi emin ellere teslim edin, biz de en kısa sürede onarımını gerçekleştirelim. Aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerinden Gaziemir LG Servis ile iletişime geçebilir, onarımının sağlanmasını istediğiniz ürünler için anında servis talebi oluşturabilirsiniz.


LG Servis Gaziemir

LG İKLİM TİCARET
Adres 11/2 SOKAK NO:55/B İZMİR
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Çalışma Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

3 Yorum

 • Reply
  Ali

  Gaziemir teknik servise LG markalı çamaşır makinamın tamiri için gittim ve çalışanlar benimle çok iyi bir şekilde ilgilendiler. Ayrıca çamaşır makinamın tamirini de çok kısa bir sürede yaparak teslimatını gerçekleştirildiler.

 • Reply
  Muazzez Y.

  LG markalı çamaşır makinamın tamiri ve bakımı için gittiğim Gaziemir teknik servis hizmetleri beni mağdur etmeden kısa bir sürede makinanın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek teslimatını yaptılar. Çalışanlarınıza teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Volkan D.

  Daha önce arkadaşım alıp, denediği için bende akıllı televizyona geçiş yaparken en iyisi olduğu düşüncesi ile LG marka HD akıllı televizyon aldım. Gerçekten de memnun kaldım. Son derece kaliteli bir kullanım performansı olduğu gibi yaşadığım en ufak sorunda özel LG Servis Gaziemir merkezine bir telefon açıyorum, hemen gelip sorunumu çözüme kavuşturuyorlar.

Görüşünüzü Paylaşın

LG SERVİS444 78 56