LG Servis Gaziemir

LG marka ürün kullanıyorsanız oldukça şanslısınız. Çünkü onarım aşamasına gelmiş ürünleriniz için LG servis Gaziemir kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Televizyondan tablete, cep telefonundan monitöre kadar pek çok ürünün onarımını gerçekleştirerek, müşterilerine güven kazandırmaya devam eden LG Servis Gaziemir onarmış olduğu ürünleri de söz verdiği tarihte teslim etmektedir. Siz de artık sorun çıkaran LG marka ürünlerinizden sıkıldıysanız ve Gaziemir bölgesinde bir servise ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Ürünlerinizi emin ellere teslim edin, biz de en kısa sürede onarımını gerçekleştirelim. Aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerinden Gaziemir LG Servis ile iletişime geçebilir, onarımının sağlanmasını istediğiniz ürünler için anında servis talebi oluşturabilirsiniz.


LG Servis Gaziemir

LG İKLİM TİCARET
Adres 11/2 SOKAK NO:55/B İZMİR
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Çalışma Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

“LG Servis Gaziemir” üzerine 14 yorum

 1. Gaziemir teknik servise LG markalı çamaşır makinamın tamiri için gittim ve çalışanlar benimle çok iyi bir şekilde ilgilendiler. Ayrıca çamaşır makinamın tamirini de çok kısa bir sürede yaparak teslimatını gerçekleştirildiler.

  Yanıtla
 2. LG markalı çamaşır makinamın tamiri ve bakımı için gittiğim Gaziemir teknik servis hizmetleri beni mağdur etmeden kısa bir sürede makinanın bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek teslimatını yaptılar. Çalışanlarınıza teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 3. Daha önce arkadaşım alıp, denediği için bende akıllı televizyona geçiş yaparken en iyisi olduğu düşüncesi ile LG marka HD akıllı televizyon aldım. Gerçekten de memnun kaldım. Son derece kaliteli bir kullanım performansı olduğu gibi yaşadığım en ufak sorunda özel LG Servis Gaziemir merkezine bir telefon açıyorum, hemen gelip sorunumu çözüme kavuşturuyorlar.

  Yanıtla
 4. Evimde bulunan televizyon ve klima tuhaf bir şekilde elektrik almamaya başladı. Evimdeki elektrik hattı nedeniyle bir arıza olabileceğinden şüphelendiğim için LG Servis Gaziemir şubesini arayarak durumu belirttim. Ardından onarım için birkaç saat içerisinde ekip yönlendirdiler. İki cihazında tamirini birkaç saat içerisinde evimde gerçekleştirdiler ve cihazların eskisi gibi sorunsuz çalışmasını sağladılar.

  Yanıtla
 5. LG markasına ait 42lb model bir televizyona sahibim. Bu televizyonu alalı yaklaşık beş yıl olacak. Ancak, bu süreçte televizyonum aynı sebepten üç kere bozuldu. Televizyonumun beş yıllık garantisi var ve bitmek üzere. Televizyonum daha önce iki kez tamire gitti. Ancak, aynı sorun devam ediyor. Ben de çareyi LG servis Gaziemir ile iletişime geçmekte buldum. İyi ki öyle yapmışım, keşke daha erken davransaydım.
  Televizyonumdaki sorun alındığı günden beri iki ayda bir tekrarlayıp duruyordu. Ben de daha önce hiç yetkili servise götürmedim. Hata etmişim. Gaziemir servisi sağolsun çok güzel ilgilendiler, şimdi sorunsuz çalışıyor.

  Yanıtla
 6. LG marka televizyonumuzu ev arkadaşlarımız ile birlikte ikinci el ürün satan bir dükkandan satın almıştık. Okulumuzun ilk senesinde hiçbir sorun yaşamadan televizyonumuzu kullanmaya devam ettik. Geçen gece televizyon izlerken bir anda patlama sesi duyduk ve televizyonun arkasından dumanlar çıkmaya başladı. Hemen LG Servis Gaziemir’i aradık. Kısa bir süre içinde teknik servis yönlendirmesi gerçekleştiren müşteri hizmetleri arızamızın ne olduğunu da telefonda bize sormuştu.
  LG Servis Gaziemir beklediğimizden çok kısa bir süre içerisinde evimize kadar geldi ve arıza tespitini gerçekleştirdi. Arızanın temel nedeninin televizyonun içinde bulunan ana karttan kaynaklı olduğunu belirttiler. Patlama sonrasında asla kullanamayacağımızı düşündüğümüz televizyonumuzu ekran kartını değiştirerek ilk günkü haline döndürdüler. Kendilerine teşekkür ederiz.

  Yanıtla
 7. Yeni televizyon satın almak için en ünlü markalardan biri olan LG markasında karar kıldık. Özellikle bu konu hakkında bir hayli bir revaçta olan marka, çevremin de bu konuda övgüsünü alıyordu. İlk dönemlerde televizyonun performansı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Ancak geçtiğimiz zamanlarda televizyonun görüntüsünde bozulmalar olduğunu fark ettik. Çeşitli kontroller yaptığımız halde tam olarak sorunun neden olduğunu çözemedik. Durumlar bu şekilde olduğundan fazla vakit kaybetmeden servisle bağlantıya geçtik. LG Servis Gaziemir sorunun çok küçük bir arızadan kaynaklandığını belirtti. Konuya çok hızlı bir şekilde çözüm sunan bu adres sayesinde televizyonu eskisi gibi kaldığımız yerden izlemeye devam ediyoruz.

  Yanıtla
 8. Yeni bir teknolojik cihaz satın almak istediğimde evimde de sık bir şekilde ürünlerinin olduğu LG markasında karar kılıyorum. Çamaşır makinem bozulduğunda da oldukça memnun kaldığım LG markasından bir çamaşır makinesi satın almaya karar verdim. Satın aldığım çamaşır makinesi her açıdan benim beklentilerime uygun olan bir cihazdı. İlk zamanlarda herhangi bir sorun yaratmayan bu çamaşır makinesi ilerleyen zamanlarda ilk dönemleri aratan cinsten bir performans sundu. Yıkadığım çamaşırların temizliğinden eskisi gibi memnun değildim. Sorunun neden kaynaklı olduğunu öğrenebilmek ve sorunu çözebilmek için soluğu hemen LG Servis Gaziemir adresinde aldım. Servis kısa bir süre içinde sorunu çözerek bana çamaşır makinesini ilk günkü veriminde teslim etti.

  Yanıtla
 9. Çamaşır makinemiz bozulduğundan dolayı yeni bir çamaşır makinesi satın almak için arayış içine girdik. Çevremizin tavsiyelerine uyarak tercihimizi LG markasından yana kullandık. Satın aldığımız çamaşır makinesi bir süre geçtikten sonra çamaşırları iyi temizlememeye başladı. Bu sorun bizim için çok fazla can sıkıcı hale geldiğinden dolayı Sorunu hemen LG Servis Gaziemir adresine danışmayı tercih ettik. Servis sorunun ufak bir arızadan kaynaklı olduğunu belirterek sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayan durumdaydı. Bizi bekletmeden çok hızlı bir şekilde sorunu çözmüş oldular. Ayrıca çamaşır makinesinden verimin nasıl arttırılacağına dair küçük tüyolarda verdiler.

  Yanıtla
 10. Klimamız bozulduğu için yeni klima satın almak için arayış içine girdik. Özellikle bu dönemde LG markasının bir modeli bizim için daha cazip göründü. Satın aldığımız bu cihaz son dönemlere kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ne olduysa son günlerde yeterli şekilde ısıtma yapmadığını fark ettik. Bariz bir şekilde eski performansında bir gerileme vardı. Klima neden ısıtma yapmıyor, bu sorundan kurtulmak için neler yapmamızı önerirsiniz tavsiyelerinizi bekliyoruz.

  Yanıtla

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45