LG Servis Torbalı

Televizyonlar ya da çamaşır makineleri kısa vadede zarar görebilmektedir. Yanlış kullanımlar ya da bakım işlemlerinin zamanında gerçekleştirilmemesi kullanıcıların belli sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Torbalı bölgesinde yaşayan ve LG marka televizyon ya da çamaşır makineleri ile ilgili problemleri bulunan kullanıcılar LG servis Torbalı ile iletişime geçerek randevu oluşturabilmektedir. Müşteri hizmetleri yapılan görüşmeler neticesinde kullanıcıların adreslerini talep ederek kısa süre içerisinde gerekli yönlendirmeleri sağlamaktadır. Torbalı LG servis donanımlı ve güler yüzlü ekibi ile onarımları adreslerde gerçekleştirmektedir. Servis uygun gördüğü takdirde adres dışı onarım da sağlanabilmektedir. Siz de televizyon ya da çamaşır makineniz ile ilgili sorunlar yaşıyor iseniz firma ile iletişime geçerek onarım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


LG Servis Torbalı

LG DİZAYN ELEKTRONİK
Adres Bilgisi TEPEKÖY MAH. 4525 SOK NO 4-TORBALI
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

“LG Servis Torbalı” üzerine 11 yorum

 1. LG marka bir Televizyon satın aldım ve Televizyonumu uzun zamandan beri kullanıyorum. LG Televizyonum kısa bir süre sonra durup dururken kapanmaya başladı ve bu sorun yüzünden evde geçirdiğim zaman içerisinde çok sıkılmaya başladım. Fakat hangi servisle görüştüysem de pek bir sonuç alamadım. LG servis Torbalı ise tüm sorunlarımın halledilmesinde etkili bir rol oynadı.
  Televizyonumun tüm parçalarını servis ayrı ayrı kontrol etti ve sonunda arızanın nereden kaynaklandığına dair sorun bulundu. Hem uzun bir süre beklemedim hem de ürünüm eski performansı ile yeniden çalışmaya başladı. Bu nedenle etkili bir şekilde bana desteğini sunan Torbalı LG Servis’e ve servis personellerine teşekkürlerimi sunuyorum.

  Yanıtla
 2. Geçtiğimiz yıl değiştirip film zevkimizi daha yüksek seviyeye çıkarmak için aldığımız televizyonda anlamadığımız bir şekilde pixel hatası ortaya çıktı. Benim bildiğim kadarıyla pixel hataları ancak bir darbeyle ortaya çıkabilir. Durumu yetkili servise haber verip bahsettiğimizde ancak ücretli olarak gelebileceklerini söylediler. Sebebini sorduğumuzda bu sorunun ancak müşteri hatasıyla olabileceğini söylediler. Üstelik yüksek ihtimal ekran değişmesinin gerekeceğinden bahsettiler. Bir televizyon için ekran değişiminin ne kadar masraflı olduğunu biliyorum. Torbalı LG Servis’i aramaya karar verdik ve yarım saat içinde eve geldiler. Çok ufak tefek birkaç işlem yapacaklarını ve sorunu çözeceklerini ifade ettiler. Açıkcası ben arkadaşlara güvenmedim. Sorun kolay çözülecek gibi durmuyordu. Yarım saat sonra full hd film izlemeye başladık. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 3. LG televizyonumuz kendi kendi açılıp kapanıyor. Fişini çekip tekrar taktık ama bir türlü düzelmiyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Yanıtla
 4. 2016 yılında LG Smart TV almıştım. Açıkçası, bu televizyonu alma sebebim Skype özelliğiydi. Hatta, bu yüzden kameraya 300 TL vermiştim. Smart TV’nin en çok kullandığım özelliği, Skype ile beraber Youtube.com oldu. Bu iki özellik sayesinde güzel bir şekilde LG Smart TV’mi kullanabiliyorum.
  LG Smart TV alma sebeplerimden birisi de, LG’nin kaliteli yetkili servis hizmetidir. LG servis Torbalı çalışanları ilk gün sağolsun televizyonun kurulumunu yaptılar. Onun dışında, istediğim zaman arayabilmem adına bana iletişim bilgilerini içeren kartlarını verdiler. Bir sorun yaşamadım ama LG servis Torbalı’nın her önünden geçtiğimde ne kadar iyi çalıştıklarını görebiliyorum.

  Yanıtla
 5. Annem ve babam LG’nin eski model televizyonlarından birini kullanıyordu. Uzun yıllardır sorun çıkarmamasına rağmen geçtiğimiz haftalarda kapandığını ve bir daha açılmadığını fark ettik. Televizyonun tekrar açılmaması üzerine LG Servis Torbalı’yı aradık. Arıza durumunu, adresimizi ve telefon numaramızı alan müşteri yetkilisi ertesi gün evimize teknik servis ekibini yönlendirdi.

  LG Servis Torbalı ekibi evimize geldiğinde arızanın çok ısınmadan kaynaklı olduğunu belirttiler. Aşırı ısınmaya neden olan parçalar kısa sürede tespit edildi ve aynı gün yenileri ile değişimi sağlandı. Montajını bile sadece birkaç saat içinde gerçekleştiren ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bundan sonrasında LG marka televizyonumuz ile ilgili herhangi bir sorun yaşanır ise yine kendilerini tercih edeceğiz.

  Yanıtla
 6. Klima satın almak için tercihimizi bu konuda harikalar yaratan LG markasından yana kullandık. Markanın özellikle klima modelleri çevremizde büyük bir övgü alıyordu. Klimayı aldıktan sonra performans anlamında bizi uzun zaman boyunca üzmedi. Ancak her teknolojik cihazda olduğu gibi zamanla bu cihazında performansında düşüşler görüldü. Özellikle yazın sıcak aylarında klimadan tam olarak verim alamıyorduk. Bizde bu sorunun önüne geçebilmek için doğrudan LG servis Torbalı adresinde soluğu aldık. Servis sorunun neden kaynaklandığını çok kısa bir zaman aralığı içinde çözdü. Bize de klima kullanımı konusunda nelere dikkat etmemiz gerektiğinden bahsetti. Bunlara dikkat ettiğimizde ise karşımıza bundan sonraki süreçte klima ilgili herhangi bir sorun kesinlikle çıkmadı.

  Yanıtla
 7. Klima satın almak için bu konuda en iyilerden biri olarak gösterilen LG markasında karar kıldık. Klima ilk dönemlerde hiçbir sorun çıkarmadan tam performansta çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda cihazın eskiye nazaran çok daha gürültülü çalıştığını fark ettik. Teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı fazla vakit kaybetmeden soluğu LG servis Torbalı adresinde aldık. Servis kısa bir inceleme sürecinin sonrasında sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını hemen çözdü. Ve bize bundan sonraki süreçte nelere dikkat etmemiz gerektiğini belirtti. Bizde bundan sonraki zaman aralığında buna dikkat ederek bir daha herhangi bir sorunla kesinlikle karşılaşmadık. Servis süreci her açıdan memnun kaldığımız bir süreçti.

  Yanıtla
 8. Klima almak için arayış içinde olduğumuz bir dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak LG markasında karar kıldık. Satın aldığımız LG marka klima ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen günler içinde soğutma konusunda eskiyi aratmaya başlamıştı. Bizde bu soruna acil bir şekilde müdahale edilebilmesi için soluğu hemen LG Servis Torbalı adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen ardından sorunu çözmüş oldu. Ayrıca bize klima kullanımına dair önemli tüyolar verdi. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci LG Servis Torbalı farkıyla bu şekilde tamamlanmış oldu. Servis ekibi sorunu tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturarak cihazı bize teslim etti.

  Yanıtla
 9. LG Markası klima konusunda harikalar çıkarttığından dolayı bu markanın modellerinden birinde karar kıldık. İlk dönemlerde performans açısından kusursuz olan bu cihaz son dönemlerde bu performansını aratmaya başladı. Özellikle eski performansına göre bariz bir şekilde sorunlar vardı. Eskiden sessiz bir şekilde çalışan cihaz şimdilerde gürültülü bir şekilde çalışıyor. Klima neden gürültülü çalışır, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız önerilerinizi bekliyoruz.

  Yanıtla

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45