İzmir

LG Servis Balçova

Gündelik hayatta kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar belli bir süre sonunda ömrünü yitirmekte ve kullanıcılara belli problemler çıkarmaktadır. Kullanıcılar ise bu gibi sorunlar ile karşılaştıklarında kaliteli ve donanımlı servis arayışı içine girmektedir. Balçova bölgesinde ikamet eden, LG marka televizyon ya da çamaşır makineleri ile ilgili sorunlar yaşayan kullanıcılar LG servis Balçova firması ile iletişime geçerek gerekli taleplerini oluşturabilmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde hizmet veren firma kullanıcıları adreslerinde ziyaret etmekte, arıza tespiti gerçekleştirmekte ve müşterilerin onayı doğrultusunda gerekli onarımları sağlamaktadır. Sizin de LG marka çamaşır makinesi ya da televizyonunuz sorun teşkil ediyor ise Balçova LG servisten destek talebinde bulunabilirsiniz.


LG Servis Balçova

LG BİR GROUP TEKNOLOJİ
Adres Bilgisi FEVZİ ÇAKMAK MAH. DEMİRCİ SOK. NO:42/A BALÇOVA
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı


LG Servis İzmir Balçova Hizmetleri

LG Klima Servis Balçova: Yaz aylarında serinlemek ya da kış aylarında ısınmak için klimalar en önemli modern yardımcılarımız konumunda bulunuyor. Bu yüzden yıl boyunca sürekli yoğun tempoda kullanmak durumunda kaldığımız LG klimalarımız zamanla sorun yaşatabiliyor ve parça arızaları yaşayabilir. LG Klima Servis Balçova merkezi bu gibi sorunlarda sizlere profesyonel ve kaliteli özel servis desteğini ulaştırıyor.

LG Klima Servis İzmir Balçova genelinde alanında uzman teknik personellerden oluşan mobil ekipler ile çok kısa sürelerde adresinize ulaşabiliyor ve klimanızın ilk günkü performansındaki verimliliğine ulaşmasını sağlıyor. Özellikle yüksek kullandıkları yüksek kalitedeki teknik ekipmanlar ve orijinal yedek parçalar ile cihazınızın onarımı sonrasında tekrar ve sık şekilde arızalanması gibi bir durum yaşamamanızı da sağlıyor. LG İzmir Servis adresleri sayesinde artık LG markalı klimanızda yaşadığınız arızaya ilişkin olarak güvenilir, kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik servis merkezini uzun süreler aramak zorunda kalmazsınız. Özellikle yukarıdaki iletişim numaralarını kullanarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Balçova’ daki servis merkezine erişim sağlayarak, destek alabilirsiniz.


LG Televizyon Servis Balçova: Akıllı televizyonlar sayesinde artık yaşamın önemli bir parçası haline geldi. Televizyon dünyasını akıllı dünyanın zengin uygulamaları ve internet ile bir araya getirdiği gibi yüksek görüntü teknolojileri ile çok daha kaliteli ve çok daha keyifli bir deneyim sunan LG televizyonlarda zamanla çeşitli problemler yaşanabiliyor. Yaşanan bu problemlerde deneyimli ve uzman kadrosu ilse Balçova genelinde LG Televizyon Servis Balçova merkezleri profesyonel ve kaliteli özel servis hizmetleri sunuyor.

Güncel teknolojiyi yakından takip eden LG TV Servis İzmir merkezleri sayesinde artık LG’ nin en güncel akıllı televizyon modellerinde dahi yaşanan sorunlara ilişkin olarak profesyonel destek alabilir ve ürününün daha uzun ömürlü olarak sorunsuz şekilde kullanımını sağlayabilmek mümkün oluyor. Üstelik 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabilme imkanı bulunan Balçova’ daki özel servis merkeziyle ilgili olarak numara arama derdine de son. Çünkü sayfanın üst kısmında yer alan güncel LG Servis Numaraları aracılığı ile sadece dakikalar içerisinde dünya standartlarına uygun standartlarda bir özel servis hizmetinden yararlanabilmek mümkün oluyor.


LG Beyaz Eşya Servisi Balçova: Olağan günlük yaşantı içerisinde yoğun şekilde kullanmakta olduğumuz beyaz eşya cihazlarında bu yoğun kullanımımıza paralele olarak zaman içerisinde kullanım kapasitesinde düşüş yaşayabiliyor ve çeşitli arızaların yaşanmasına neden olabiliyor. Beyaz eşya kullanıcıları da bu yüksek dayanıklılık tüketim malzemeleri sınıfında bulunan bu ürünleri için LG Beyaz Eşya Servisi Balçova merkezi arayışına girebiliyor.

İzmir’ in popüler ilçesi Balçova’ da ihtiyaç duyulan profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik LG Teknik Servis hizmetlerine son derece pratik bir şekilde ulaşarak, ürünün yeniden kısa süre içerisinde ilk günkü performansında çalışabilir duruma getirilebilmesi mümkün olabiliyor. Üstelik sayfanın üst kısmında yer alan LG Servis İzmir Telefon numaraları aracılığı ile günün her saatinde kolay bir şekilde iletişim kurarak, özel beyaz eşya servisi desteklerinden yararlanılabiliyor. Özellikle de yapılan arıza başvurularında Balçova’da mobil olarak bulundurulan teknik ekiplerin adrese yönlendirilmesi sayesinde hiç vakit kaybetmeden profesyonel ve uzmanlaşmış beyaz eşya servisi hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Böylelikle kaliteli ve ekonomik özel servis hizmetlerinden en hızlı şekilde yararlanılabiliyor.

7 Yorum

 • Reply
  Gülcan Aydın K.

  Balçova teknik servise LG marka televizyonumun ayarlarının yapılası için gittim ve beni hiç bekletmeden kısa sürede televizyonumun ayarları yapılarak teslim edildi. Ayrıca televizyonumun bakım işlemleri de gerçekleştirilmiş firmanıza teşekkür ederim.

  • Reply
   admin

   Merhaba Gülcan Hanım
   Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. LG Marka Televizyonunuzda yeni bir arıza meydana gelmesi durumunda LG Tv Servis İzmir ekibimize ulaşabilirsiniz.

 • Reply
  Bulut Ö.

  LG buzdolabımın tamiri ve bakımı için Balçova teknik servise gittim. Kısa sürede beni bekletmeden, buzdolabımın tamiri yapıldı ve gün içerisinde teslimi gerçekleştirildi. Firmanıza ilginizden dolayı teşekkür ederim, çalışanların emeğine sağlık.

  • Reply
   admin

   Balçova LG Teknik Servis ekibi olarak bu güzel yorumunuz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarız ki Buzdolabınız uzun yıllar sorunsuz çalışır.

 • Reply
  İzmir Balçova'da Güvenilir LG Servis mi Arıyorsunuz? | Asosyaller

  […] konforla buluşturan, her geçen gün de çığ gibi büyümeye devam eden dev bir markadır. LG Servis Balçova olarak bizlerde siz değerli müşterilerimizin LG marka olan tüm cihazlarının arıza, bakım […]

 • Reply
  İbrahim U.

  Televizyon servisi konusunda internette gördüğüm kadarıyla hemen hemen herkes illa ki bir sorun yaşıyor. Nedendir bilinmez akıllı televizyon teknolojisi geliştikçe daha komplike bir hale gelen cihazlara uygun bir servis kalitesinden yararlanabilmek daha da zorlu bir hale geliyor. İnternette Balçova LG Servis merkezinin bu konuda iyi olduğunu okudum, annemlerin LG televizyonu için randevu aldık bakalım, umarım iyidir.

Görüşünüzü Paylaşın

LG SERVİS444 78 56