LG Servis Balçova

Gündelik hayatta kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar belli bir süre sonunda ömrünü yitirmekte ve kullanıcılara belli problemler çıkarmaktadır. Kullanıcılar ise bu gibi sorunlar ile karşılaştıklarında kaliteli ve donanımlı servis arayışı içine girmektedir. Balçova bölgesinde ikamet eden, LG marka televizyon ya da çamaşır makineleri ile ilgili sorunlar yaşayan kullanıcılar LG servis Balçova firması ile iletişime geçerek gerekli taleplerini oluşturabilmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde hizmet veren firma kullanıcıları adreslerinde ziyaret etmekte, arıza tespiti gerçekleştirmekte ve müşterilerin onayı doğrultusunda gerekli onarımları sağlamaktadır. Sizin de LG marka çamaşır makinesi ya da televizyonunuz sorun teşkil ediyor ise Balçova LG servisten destek talebinde bulunabilirsiniz.


LG Servis Balçova

LG BİR GROUP TEKNOLOJİ
Adres Bilgisi FEVZİ ÇAKMAK MAH. DEMİRCİ SOK. NO:42/A BALÇOVA
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı


LG Servis İzmir Balçova Hizmetleri

LG Klima Servis Balçova: Yaz aylarında serinlemek ya da kış aylarında ısınmak için klimalar en önemli modern yardımcılarımız konumunda bulunuyor. Bu yüzden yıl boyunca sürekli yoğun tempoda kullanmak durumunda kaldığımız LG klimalarımız zamanla sorun yaşatabiliyor ve parça arızaları yaşayabilir. LG Klima Servis Balçova merkezi bu gibi sorunlarda sizlere profesyonel ve kaliteli özel servis desteğini ulaştırıyor.

LG Klima Servis İzmir Balçova genelinde alanında uzman teknik personellerden oluşan mobil ekipler ile çok kısa sürelerde adresinize ulaşabiliyor ve klimanızın ilk günkü performansındaki verimliliğine ulaşmasını sağlıyor. Özellikle yüksek kullandıkları yüksek kalitedeki teknik ekipmanlar ve orijinal yedek parçalar ile cihazınızın onarımı sonrasında tekrar ve sık şekilde arızalanması gibi bir durum yaşamamanızı da sağlıyor. LG İzmir Servis adresleri sayesinde artık LG markalı klimanızda yaşadığınız arızaya ilişkin olarak güvenilir, kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik servis merkezini uzun süreler aramak zorunda kalmazsınız. Özellikle yukarıdaki iletişim numaralarını kullanarak 7 gün 24 saat kesintisiz olarak Balçova’ daki servis merkezine erişim sağlayarak, destek alabilirsiniz.


LG Televizyon Servis Balçova: Akıllı televizyonlar sayesinde artık yaşamın önemli bir parçası haline geldi. Televizyon dünyasını akıllı dünyanın zengin uygulamaları ve internet ile bir araya getirdiği gibi yüksek görüntü teknolojileri ile çok daha kaliteli ve çok daha keyifli bir deneyim sunan LG televizyonlarda zamanla çeşitli problemler yaşanabiliyor. Yaşanan bu problemlerde deneyimli ve uzman kadrosu ilse Balçova genelinde LG Televizyon Servis Balçova merkezleri profesyonel ve kaliteli özel servis hizmetleri sunuyor.

Güncel teknolojiyi yakından takip eden LG TV Servis İzmir merkezleri sayesinde artık LG’ nin en güncel akıllı televizyon modellerinde dahi yaşanan sorunlara ilişkin olarak profesyonel destek alabilir ve ürününün daha uzun ömürlü olarak sorunsuz şekilde kullanımını sağlayabilmek mümkün oluyor. Üstelik 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabilme imkanı bulunan Balçova’ daki özel servis merkeziyle ilgili olarak numara arama derdine de son. Çünkü sayfanın üst kısmında yer alan güncel LG Servis Numaraları aracılığı ile sadece dakikalar içerisinde dünya standartlarına uygun standartlarda bir özel servis hizmetinden yararlanabilmek mümkün oluyor.


LG Beyaz Eşya Servisi Balçova: Olağan günlük yaşantı içerisinde yoğun şekilde kullanmakta olduğumuz beyaz eşya cihazlarında bu yoğun kullanımımıza paralele olarak zaman içerisinde kullanım kapasitesinde düşüş yaşayabiliyor ve çeşitli arızaların yaşanmasına neden olabiliyor. Beyaz eşya kullanıcıları da bu yüksek dayanıklılık tüketim malzemeleri sınıfında bulunan bu ürünleri için LG Beyaz Eşya Servisi Balçova merkezi arayışına girebiliyor.

İzmir’ in popüler ilçesi Balçova’ da ihtiyaç duyulan profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik LG Teknik Servis hizmetlerine son derece pratik bir şekilde ulaşarak, ürünün yeniden kısa süre içerisinde ilk günkü performansında çalışabilir duruma getirilebilmesi mümkün olabiliyor. Üstelik sayfanın üst kısmında yer alan LG Servis İzmir Telefon numaraları aracılığı ile günün her saatinde kolay bir şekilde iletişim kurarak, özel beyaz eşya servisi desteklerinden yararlanılabiliyor. Özellikle de yapılan arıza başvurularında Balçova’da mobil olarak bulundurulan teknik ekiplerin adrese yönlendirilmesi sayesinde hiç vakit kaybetmeden profesyonel ve uzmanlaşmış beyaz eşya servisi hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Böylelikle kaliteli ve ekonomik özel servis hizmetlerinden en hızlı şekilde yararlanılabiliyor.

“LG Servis Balçova” üzerine 18 yorum

 1. Balçova teknik servise LG marka televizyonumun ayarlarının yapılası için gittim ve beni hiç bekletmeden kısa sürede televizyonumun ayarları yapılarak teslim edildi. Ayrıca televizyonumun bakım işlemleri de gerçekleştirilmiş firmanıza teşekkür ederim.

  Yanıtla
  • Merhaba Gülcan Hanım
   Olumlu geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. LG Marka Televizyonunuzda yeni bir arıza meydana gelmesi durumunda LG Tv Servis İzmir ekibimize ulaşabilirsiniz.

   Yanıtla
 2. LG buzdolabımın tamiri ve bakımı için Balçova teknik servise gittim. Kısa sürede beni bekletmeden, buzdolabımın tamiri yapıldı ve gün içerisinde teslimi gerçekleştirildi. Firmanıza ilginizden dolayı teşekkür ederim, çalışanların emeğine sağlık.

  Yanıtla
  • Balçova LG Teknik Servis ekibi olarak bu güzel yorumunuz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarız ki Buzdolabınız uzun yıllar sorunsuz çalışır.

   Yanıtla
 3. Televizyon servisi konusunda internette gördüğüm kadarıyla hemen hemen herkes illa ki bir sorun yaşıyor. Nedendir bilinmez akıllı televizyon teknolojisi geliştikçe daha komplike bir hale gelen cihazlara uygun bir servis kalitesinden yararlanabilmek daha da zorlu bir hale geliyor. İnternette Balçova LG Servis merkezinin bu konuda iyi olduğunu okudum, annemlerin LG televizyonu için randevu aldık bakalım, umarım iyidir.

  Yanıtla
 4. LG Servis Balçova sadece bana özel mi yapıyor yoksa tüm Balçovada sundukları hizmetle bu şekilde kalitesiz bilmiyorum ama kendilerinden çok şikayetçiyim. Arıyorsun açmıyorlar, açtıklarında da sanki büyük bir hata etmişsin gibi azar yiyorsun. Kendilerini dokunulmaz mı sanıyorlardır nedir. Özellikle çağrı merkezinde oturan personel son derece yaptığı işten habersiz ve yetersiz. LG’ nin klimasını ve televizyonunu kullanıyorum. Her iki cihazda da sadece bakım için aradığımda dahi hizmeti alabilmek için resmen ben takla atıyorum. Balçova genelinde tek olmaları nedeni ile vazgeçilemeyeceklerini bildiklerinden sanırım böyle hareket ediyorlar. Bu tip bir problemle Balçovada karşılaşanlar yazsın ki herkes görsün televizyon ya da klima alırken LG almaya karar verdiklerinde ona göre hareket etsinler.

  Yanıtla
 5. Sürekli gördüğümden ve kaliteli olduğu için pahalı olduğu belirtilen LG’ nin hem klimasını hem de televizyonunu kampanyalı olması nedeniyle aldım. Garanti süresi boyunca hiçbir sorun yoktu. Son derece kaliteli şekilde kullandığımı inkar etmeyeceğim. Ancak garanti süresinin bitmesinden sonra her iki cihazda farklı boyutlarda arızalar yaşatmaya başladı. Sık sık LG Servis Balçova merkezini arayıp, servis talebinde bulunmaya başladım. Ancak en son LG klima soğutmamaya başladıktan sonra bir şeyler oldu. Servis personellerini çağırıyorum, gelip kombinin her yerine bakıyorlar ve hiçbir sorun bulamayıp gidiyorlar. Üstelik bu süreçte onlar kombiye bakarken soğutmama sorunu kalmıyor. Onlar gittikten sonra kullanmaya başladığımda ise soğutmama sorunu yaşamaya başlıyor. Böyle bir sorunun olma olasılığı nedir? Nasıl çözülür?

  Yanıtla
 6. LG çamaşır makinemiz sıkmaya geçtiğinde hem ses yapmaya başlıyor hem de aşırı bir titreme oluyor. Ayaklarını falan düzellttim ama sorunum devam ediyor.

  Yanıtla
 7. Balçova Ata Caddesi üzerinde evim. Buraya ne kadar servis ücreti alıyorsunuz? LG Çamaşır makinem sıkma yapmıyor onunla ilgili servis çağıracaktım.

  Yanıtla
 8. LG’den aldığım Smart Tv’min kurulumunu yapmak için LG servis Balçova ile temasa geçtim. Servis kurulumunu yaptı. Bir sorun olup olmadığına bakarak garanti belgelerini bırakıp gitti. Bir gün, televizyonun panelinde gölgeye benzer silik lekeler olduğunu gördüm. Vakit kaybetmeden servisi aradım. Yetkili servis ekibi hemen geldi. Kontrolünü yaptıklarını ancak fark etmediklerini söyleyerek ürünü değiştirmek üzere geri götürdüler.

  LG Balçova servisi, kısa zamanda televizyonumu yenisiyle değiştirdi. Başka firmalar olsa kesin problem çıkarırdı. Hatta, para iadesi kararı çıkabilirdi. Ben televizyonu Black Friday kampanyasından aldığım için para iadesine asla izin vermezdim. Bu yüzden, iyiki LG’den almışım diyorum.

  Yanıtla
 9. Babaannem ve dedemin evlerinde kullandıkları LG marka televizyon içinde bulunan uydusu ile yayın veren bir üründü. Yaklaşık beş yıldır kullandıkları bu televizyon aniden görüntü vermemeye başladı. Kendileri yaşlı oldukları için durumu bana izah ettiler bende LG Servis Balçova’yı arayarak durumu anlattım. Sorunumla hemen ilgilenen servis aynı gün içerisinde evimize teknik ekip yönlendirmesi gerçekleştirdi.
  LG Servis Balçova sorunumuzla yakından ilgilendi ve arıza tespitinin sonucunda problemin cihazın içinde yer al uydu arızası sebebi ile oluştuğunu belirttiler. Televizyonumuzun marka ve modeline uygun yeni uydu montajı ile sorunu tamamen çözdüler. Yaşlı olan babaannem ve dedem ise problemin bu kadar hızlı çözülmesinden dolayı son derece mutlu oldular.

  Yanıtla
 10. Yeni televizyondaki tercihimiz LG markasından yana oldu. Özellikle TV modellerinin kalitesi olması nedeniyle tercih ettiğimiz bu marka her anlamda bize doğru bir seçim yaptığımızı hissettirdi. Ancak bir süre sonra televizyonun görüntüsünde kararmaların olduğunu fark ettik. Hangi yöntemi denersek deneyelim sorunun tam olarak neden kaynaklandığını bir türlü çözemedik. Bizde bu sorunun acil bir şekilde çözümünü sağlamak için tercihimizi doğrudan LG servis Balçova adresinden yana kullandık. Servis çok kısa bir süre içinde bu arızanın neden kaynaklandığını belirterek sorunun çözümü sağladı. Üstelik TV kullanımı hakkında tarafımıza bilgiler vererek nelere dikkat etmeniz gerektiğini hatırlattı. Bunlara dikkat ettiğimizde ise herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

  Yanıtla
 11. Televizyon satın almak için tercihimizi oldukça iddialı modellere sahip olan LG markasından yana kullandık. Satın almış olduğumuz televizyon ilk dönemlerde tam olarak istediğimiz performansta çalışıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde görüntü kalitesinde bazı bozulmaların var olduğunu gördük. Konu hakkında ne kadar araştırma yapılırsa yapılsın bir türlü neden kaynaklandığını öğrenemedik. Bizde büyük bir sıkıntı yaratan bu durumu çözmek için soluğu LG Servis Balçova adresinde aldık. Servis çok kısa bir zaman aralığı içinde TV’deki bu görüntü bozukluklarının nedenini çözdü. Ve çok kısa bir süre içinde televizyonu bize ilk günkü veriminde teslim etti. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığım bir servis süreci bu sayede tamamlanmış oldu.

  Yanıtla
 12. Uzun bir arayıştan sonra LG marka klima modelini satın almaya karar verdik. Satın aldığımız klima modeli ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak daha sonraki dönemlerde soğutma konusunda düşük bir performansa sahip olduğunu fark ettik. Klimada bariz bir şekilde performans düşüklüğü vardı. Bu can sıkıcı sorundan bir an önce kurtulabilmek için soluğu hemen LG Servis Balçova adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında ufak bir arızadan kaynaklı olarak bu arızayla karşı karşıya kaldığımızı belirtti. Özellikle bu süreç içinde servis ekibinin ilgili tarafı ve hızları gerçekten beğenimizi almıştı. Servis ekibinin tecrübesi sayesinde konu hızlı bir şekilde sonuçlanmış oldu.

  Yanıtla
 13. Televizyonumuz bozulduğundan dolayı yeni bir televizyon satın almaya karar verdik. Çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz LG markasından yana olmuştu. İlk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışan cihaz bu dönemlerde bu performansını aratmaya başladı. Eskiden hızlı bir şekilde açılan cihazın şimdilerde açılması için belirli bir zaman geçmesi gerekiyor. TV neden geç açılır, bu sorundan kurtulmak için neler yapmalıyız tavsiyelerinizi bekliyoruz.

  Yanıtla

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45