İzmir

LG Servis Buca

Televizyon, cep telefonu, tablet, bilgisayar ya da buzdolabı gibi ürünler kısa vadede ömrünü yitirmektedir. Özellikle garanti süresi dolan ürünlerin onarımı için de oldukça sorunlu bir dönem başlamaktadır. İzmir’in Buca semtinde ikamet ediyor ve ürünlerinizin tamiri için bir servis arıyorsanız LG Servis Buca size kısa sürede çözüm sağlayacaktır. Artık sorun haline gelen ürünleriniz ile ilgili olumlu sonuçlar görmek istiyorsanız LG Servis Buca ile iletişime geçebilir, ne gibi çözümler üretileceğine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürününüzün modeli ile ilgili detaylı bilgi vermek olacaktır. Aşağıda belirtilen iletişim numaraları ile Buca LG Servis ile iletişim kurabilir, servis talebi oluşturabilirsiniz. Servisimiz kısa vadede en kaliteli hizmeti sunacaktır.


LG Servis Buca

LG TEKNiK ELEKTRONiK – RAŞİT ŞEN
Adres ADNAN KAHVECİ CAD NO 101-D-BUCA
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Çalışma Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

8 Yorum

 • Reply
  Buca LG Servis Merkezi 7/24 Hizmetinizde | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] çözümler sayesinde size en kaliteli hizmeti vermenin kıvancını yaşıyoruz. LG Servis Buca hizmetimizle, İzmir’in en yoğun noktalarından biri olan Buca’da beklentilerinizi […]

 • Reply
  serhat bengü

  Buca teknik servis hizmetlerine götürdüğüm LG marka çamaşır makinemin bakımı çok kısa bir sürede yapıldı ve şimdi ilk günkü gibi rahatlıkla çamaşır makinemi kullanabiliyorum. Buca teknik servis çalışanlarına ve firmaya teşekkür ederim.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Serhat bey.

 • Reply
  İzmir Buca LG Tamir Servisi

  […] Televizyon ve çamaşır makinesi fiyatlarının son derece pahalı olduğu günümüzde, Buca LG Servisi olarak yardım alan müşterilerimizin ekonomik anlamda zorlanmadan ihtiyaçlarını […]

 • Reply
  Bekir A.

  Ben İzmir Buca’da oturuyorum. 1 hafta önce LG marka televizyonum bozuldu, bende LG servis Buca’yı aradım. Ekranın değişmesi gerektiğini söylediler. Televizyonun garantisi zaten bitti ama 1 haftadır televizyon hala gelmedi. Birkaç defa aradım uygun ekran bekliyoruz, geldiğinde hemen takıp getireceğiz dediler. LG TV ekranları ya çok zor bulunan bir şey, ya da servis beni oyalıyor. Hayır vereceğim paraya razıyım, 1 haftadır evde eşimle duvarı izliyoruz.

 • Reply
  Gülbahar T.

  Buca teknik servise götürdüğüm LG marka fırınımın arızası kısa sürede giderildi. Artık daha kolay bir şekilde çalışıyor ve bir sıkıntıda çıkartmıyor. Buca teknik servisi kısa sürede fırınımın tamiratını gerçekleştirerek beni mağdur etmedi teşekkür ederim.

 • Reply
  LG Servis İzmir Buca'da Hizmetinizde - Ogreniyoruz.Org

  […] arızasına gerekli onarım müdahalelerin kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. LG Servis Buca merkezi olarak tüm LG markalı akıllı televizyonlarınızın arıza onarım müdahalelerinin […]

 • Reply
  Can M.

  Teknolojiden çok iyi anlayan bir arkadaşımın önerisiyle artık bende akıllı televizyon kullanmaya başladım. LG’ nin 4K televizyonundan aldım ve gerçekten görüntüsü ve sesiyle beni mest ediyordu. Ancak garanti süresi biter bitmez çok ağır şekilde açılmaya ve kanallar arasında geçiş yapmaya başladı. LG Servis Buca merkezini aradım ve çok memnun kaldım. Çok yüksek maliyet beklerken, ekonomik şekilde sorunu giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

LG SERVİS444 78 56