İzmir

LG Servis Konak

Her gün düzenli olarak kullanılan beyaz eşyalar belli bir süre sonra farklı nedenlerden dolayı yıpranmaya başlamaktadır. Bakım zamanı gelen ürünlerin bakımının sağlanmaması ya da yanlış kullanılması nedeni ile belli problemler de ortaya çıkabilmektedir. Konak bölgesinde yaşayan ve televizyon, buzdolabı ya da çamaşır makineleri ile ilgili sorunlarla karşılaşan kullanıcılar LG servis Konak firması ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilmektedir. Firma yetkilileri çok kısa bir süre içerisinde kullanıcılara dönüş sağlayarak gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirmektedir. Konak LG servis onarım alanında yetkin personelleri ile birlikte hizmet vermekte ve kullanıcıların tüm sorunlarını kısa vadede çözebilmektedir. Siz de ürünleriniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyor iseniz firma ile iletişime geçebilirsiniz.


LG Servis Konak

LG ŞENOL SAYİT-YASLI
Adres Bilgisi GAZİ BULVARI NO:69-ÇANKAYA
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

2 Yorum

  • Reply
    Özge P.

    Elektronik cihazlarda hiçbir zaman servis yönünden şansım yaver gitmedi. Hangi ürünü alırsam alayım markası ne olursa olsun garanti süresi bittikten sonra iyi bir özel servis hizmeti şu ana kadar alamamıştım. Zaten LG Servis Konak merkezine de başvurmadan önce, internette haklarında arama yaptım ve gördüğüm yorumlar gerçekten olumlu olduğundan kendilerine başvurdum. İnternette görebileceğiniz yorumlar kadar var, işlerinde çok iyiler.

  • Reply
    Konak LG Televizyon Tamir Servisi | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

    […] televizyonlarda yaşanan sorunlara ilişkin olarak aynı kalitede servis desteğinin alınmasında LG Servis Konak merkezi yardımcı oluyor. Uzman ekipleri ve kaliteli teknik altyapısı ile tüm LG akıllı […]

Görüşünüzü Paylaşın

LG SERVİS444 78 56