İzmir

LG Servis Karşıyaka

LG Servis Karşıyaka, vadesinin dolduğunu düşündüğünüz LG marka ürünlerinizin onarımı için hizmet sunmaktadır. Karşıyaka bölgesinde oturan ve servise ihtiyaç duyan kişiler hemen arayış içine girmekte ancak etkili çözüm bulamamaktadır. Siz de etkili çözüm arayışı içinde olan tüketicilerdenseniz Karşıyaka LG Servis istediğiniz hizmeti mutlaka sunacaktır. Servisimiz kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile kısa vadede kesin çözüm önerileri ile müşterilerine dönüş sağlamaktadır. Siz de İzmir Karşıyaka bölgesinde servis talebinde bulunmak ve ürünlerinizin onarımını sağlamak istiyorsanız LG Servis Karşıyaka ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda sizler için sunmuş olduğumuz iletişim numaralarından bize ulaşabilir, adreslerimizden bizi yerimizde ziyaret edebilir, servis taleplerinizi oluşturabilirsiniz.


LG Servis Karşıyaka

LG KARŞIYAKA MERKEZi ELKN. SERViS.VE TiC.LTD.STi.
Adres Bilgisi BAHÇELİEVLER MAH. ZÜBEYDE HANIM CAD. 118 1A İzmir
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Çalışma Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:00 – 20:00
Cumartesi : 09:25 – 18:25
Pazar : Kapalı

8 Yorum

 • Reply
  LG TV'leriniz İçin İzmir'de Hizmetinizdeyiz - Öğrenin

  […] iletişime geçebilir ve hızlı bir biçimde mağduriyetinizin giderilmesini isteyebilirsiniz.LG Servis Karşıyaka hizmetlerimiz her türlü bakım ve onarım işlemlerini kapsamaktadır. İletişim […]

 • Reply
  Şaner E.

  Karşıyaka teknik servis hizmetlerine LG televizyonumu tamirat için gönderdim ve sadece tamiratını değil tüm bakımlarını da yapmışlar. Şimdi ilk günkü gibi sıkıntısız bir şekilde televizyon izleyebiliyorum çalışanlara çok teşekkür ederim.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Şaner bey.

 • Reply
  serhat bengü

  Karşıyaka teknik servis hizmetlerine yolladığım LG markalı çamaşır makinamın tüm onarım işlemleri ve bakımı sorunsuz şekilde yapıldı. Kısa sürede bu işlemler yapılara teslimatını gerçekleştiren Karşıyaka teknik servisi ekibinize çok teşekkür ederim.

 • Reply
  LG Ürünlerinizin Tüm Arızalarında Bize Ulaşabilirsiniz |

  […] LG marka eşyalar için servis hizmetlerini profesyonel bir firmadan sağlayabilmektedir. LG Servis Karşıyaka, uzun bir süredir sektörde kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinde garanti sunan […]

 • Reply
  Nilüfer B.

  Karşıyaka teknik servisine gönderdiğim LG buzdolabım da soğutma sıkıntısı yaşıyordum. Teknik servis bu sıkıntıyı kısa sürede çözerek buzdolabımın teslimatını gerçekleştirdiler. Artık buzdolabım ilk günkü gibi iyi soğutuyor yiyeceklerim bozulmuyor teşekkür ederim.

 • Reply
  Ebrunur Öge

  LG televizyonumun ışığı yanmasına rağmen ekrana görüntü gelmiyor. LG Teknik Servis ekibinden servis talebi oluşturmak istiyorum.

 • Reply
  İzmir Karşıyaka Özel LG Televizyon Servisi

  […] LG servisi çağıracaksanız, bulunduğunuz ilçenin adı ile aratmanız yerinde olacaktır. Yani Karşıyaka LG Servis olarak arattığınızda size en yakın servis ekibini […]

Görüşünüzü Paylaşın

LG SERVİS444 78 56