LG Servis Bornova

LG Servis Bornova, televizyondan beyaz eşyaya, telefondan bilgisayara her türlü ürünün bakımı ve tamiri konusunda hizmet vermektedir. Bornova veya çevresinde ikamet ediyorsanız ürününüzün ömrünün artık dolduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel servis ekibimiz ürünlerinizi teslim alır, onarır ve yeni gibi teslim eder. LG Servis Bornova İzmir bölgesinin önde gelen teknik servisleri arasında ilk sırada yerini almaktadır. Siz de bir LG sahibi iseniz ve bakım – onarım için güvenilir teknik servis arıyorsanız sizi LG Servis Bornova ile tanıştırmak isteriz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim kanalları aracılığı ile servisimizle iletişime geçebilir, servis talebi oluşturabilir ve Bornova LG Servis güvencesiyle onarımınızı gerçekleştirmemiz konusunda talepte bulunabilirsiniz.


LG Servis Bornova

LG AYES ELEKTRONİK İNŞAAT SAN. TİC.LTD.
Adres ANKARA CAD. NO:189/2A MANSUROĞLU MH. BORNOVA
LG Servis Numarası İzmir 444 65 43
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:10 – 20:45
Cumartesi : 09:30 – 18:22
Pazar : Kapalı

“LG Servis Bornova” üzerine 17 yorum

 1. Bornova teknik servise gönderdiğim LG buzdolabımın tüm sıkıntıları giderilmiş ve ayrıca bakımlarını da yapmışlar Buzdolabım ilk günkü gibi sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Bornova teknik servis çalışanlarına ve firmaya teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. Bornova teknik servis hizmetlerinden çamaşır makinemin çok sesli çalışması nedeniyle hizmet aldım. Kısa sürede makinemin bu sorununu çözerek teslim ettiler. Artık çamaşır makinem daha sessiz ve sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

  Cevapla
 3. Bornova teknik servise LG marka buzdolabımı gönderdim ve kısa sürede buzdolabımın teknik sorunları giderildi. Artık buzdolabım daha iyi soğutuyor ve yiyeceklerim bozulmuyor. Bornova teknik servisi çalışanlarına teşekkür ederim, ellerinize sağlık.

  Cevapla
 4. Öğrenci evlerinin vazgeçilmez tüplü televizyonundan sıkılıp geçtiğimiz ay LG marka bir adet televizyon aldık. Hatta öylesine sevindirici bir durumdu ki o akşam evde parti bile vermiştik. Sevinç ne yazık ki kısa sürdü. Bu ay televizyon garip bir şekilde kendi kendine kanallar arasında geçiş yapmaya başladı. Emin olun ki yarım saatte bir bu işlemi yapsa sesimizi bile çıkarmazdık. Kanımızda öğrencilik var, idare etmeyi biliyoruz. Ama beş dakikada bir bunu yapmaya başlayınca LG Servis Bornova ile iletişime geçtik. Sağolsun abiler akşama kadar sürmedi bile gelip sorunu hallettiler. Öğrenci indirimi bile yaptılar. Telefonda öğrenciyiz dediğimiz için çikolata kolayla gelmişler. Müşteri ilişkisinden çok abi – kardeş gibi olduk. Herkese tavsiye mi diyelim nasıl ifade edelim bilmiyoruz.

  Cevapla
 5. Lg televizyonumuzun ekranında renkler birbirine girdi. Ara ara düzeliyor ama bu şekilde de izlenmiyor. Bunun tamiri ne kadar tutar acaba?

  Cevapla
 6. LG buzdolabında pis kokular geliyor. Motorunda bi sorun olabilir mi? Servis hizmeti almak istiyorum Bornova kazım dirik mahallesinde servis önerisi verebilir misiniz?

  Cevapla
 7. LG televizyonum birkaç saat çalıştıktan sonra cızırtı yapmaya başlıyor. Konuyla ilgili Bornova’da bulunan LG yetkili servisi arayıp talep oluşturdum. 2 gün içerisinde televizyonu tamir edip tekrar teslimatını gerçekleştirdiler fakat sorun giderilmemişti. Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek özel servis merkezi numarası verebilirseniz sevinirim.

  Cevapla
 8. Sahip olduğum LG marka televizyonun tarih saat bölümünde hala daha İstanbul’un +02:00 zaman dilimi bulunuyordu. Bu yüzden, LG servis Bornova ile iletişime geçtim. Sorunla alakalı kayıt aldılar. Yazılım değişikliği gerektiğini söylediler. Beni tekrar arayacaklarını bildirdiler. LG müşteri hizmetlerinden birkaç gün içerisinde arayan olmayınca tekrar aramak zorunda kaldım.

  LG müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda yoğunluktan dolayı geri dönüş yapamadıklarını söyleyerek özür dilediler. Önemli olmadığını onlara söyledim. Bana sorunun düzelmesi adına yazılım yaması göndereceklerini bildirdiler. LG’nin arka yüzünde çalışan ve yazılımla uğraşan kişiler, gerçekten bu konuda çok iyiler. Onların sayesinde sorunum kısa zamanda çözüldü.

  Cevapla
 9. LG marka televizyonumuzu ailemiz kullanmamız için hediye etmişti. Birkaç senedir de sorunsuz bir biçimde kullanmaya devam ediyorduk. Geçen gece televizyonu açtığımızda ekranın simsiyah olduğunu fark ettik. Aslında görüntü vardı; ancak siyah lekelerden dolayı pek bir şey seçemiyorduk. LG servis Bornova’yı aradık ve ertesi gün bizi evimizde ziyaret ettiler.
  Hemen arızayı saptayan ekip, sebebin ekran lambalarından kaynaklı olduğunu söyledi. Çok vakit kaybetmeden mutlaka arızanın düzeltilmesi gerektiğini, aksi takdirde görüntünün tamamen yok olacağını ilettiler. LG servis Bornova hemen ekran lambalarının değişimini sağladı. Şimdi ise televizyonumuzu ilk günkü gibi net bir şekilde izleyebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kendilerine çok ama çok teşekkür ederiz.

  Cevapla
 10. Televizyon konusunda harikalar yaratan LG markasından televizyon almayı seçtik. Almış olduğumuz televizyon tam olarak beklentilerimize uygun olan özelliklere sahipti. Televizyonu aldığımız ilk iki sene sorunsuz bir şekilde kullandık. Ancak zamanla görüntü kalitesinde bozulmaların olduğunu fark ettik. Ne yaptıysak televizyonda ortaya çıkan bu sorunun önüne geçemedik. Bizde bir hayli sıkıntı yaratan bu durumun önüne geçebilmek için soluğu doğrudan LG Servis Bornova adresinde aldık. Servis çok kısa bir süre içinde televizyonda meydana gelen bu sorunun neyden kaynaklandığını hemen çözdü. Ve bize televizyon kullanımı konusunda bundan sonra nelere dikkat etmemiz hakkında kısa bilgiler verdi. Bundan sonraki dönemde de almış olduğumuz televizyonla ilgili hiçbir sorun yaşamadık.

  Cevapla
 11. Yeni televizyon satın almak için tercihimizi bu konuda harikalar yaratan LG markasından yana kullandık. Özellikle oldukça iddialı TV modellerine sahip olduğundan dolayı tercihimiz bu yönde olmuştu. Satın almış olduğumuz LG marka televizyon ilk dönemlerde herhangi bir sorun yaşatmadan kusursuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığımız bir şekilde ekranda kararmaların var olduğunu gördük. Bizde konu hakkında herhangi bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu hemen LG Servis Bornova adresinde aldık. Servis çok kısa bir süre içinde sorunu çözerek televizyonu bize teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi. Servis sayesinde vakit kaybetmeden televizyonun onarımı sağlandı.

  Cevapla
 12. LG markasından satın aldığımız klima modeli ilk dönemlerde oldukça iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde çok gürültülü şekilde çalışmaya başladığını fark ettik. Eskiye nazaran çalışma sesi rahatsız edici bir boyuta varmış durumdaydı. Konu hakkında teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu hemen LG Servis Bornova adresinde aldık. Servis ekibi yaptığı incelemenin hemen sonrasında küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. İşinin ehli ekibi sayesinde sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci LG Servis Bornova sayesinde tamamlanmış oldu. Servis ekibinin hızı ve ilgisi oldukça memnun ediciydi.

  Cevapla
 13. Yeni bir çamaşır makinesi satın almak istediğimiz süreç içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak LG markasında karar kıldık. İlk dönemlerde performans anlamında mutlu edici olan bu cihaz, zamanla bu performansı aratmaya başladı. Çamaşırların makineden lekeli olarak çıktığını fark ettik. Yeterli deterjan kullandığımız halde bu durum halen devam ediyor. Çamaşır makinesi çamaşırları neden iyi yıkamaz, konu hakkında çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

  Cevapla

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45