LG Servis Manisa

LG Servis Manisa

ERDEM BALABAN – BALABAN ELEKTRONİK
Adres PEKER MAH. 1714 SOK. NO:19/B MANİSA
LG Servis Numarası Manisa 2362321189
Mesai Saatleri Pazartesi – Cuma : 08:30 – 19:30
Cumartesi : 08:30 – 18:30
Pazar : Kapalı

“LG Servis Manisa” üzerine 3 yorum

  1. Klima konusunda bir hayli övülen LG markasından bir klima aldık. Özellikle sıcak yaz aylarında klimaya çok büyük bir ihtiyaç vardı. İlk zamanlarda sorunsuz bir şekilde çalışan bu klimanın zamanla yeterli seviyede olmasına rağmen soğutma işlemini yapamadığını fark ettik. BU durum özellikle sıcak yaz aylarında büyük bir sıkıntının ortaya çıkmasına neden oluyordu. Bizde soruna vakit kaybetmeden hemen çözüm bulmak için doğrudan LG Servis Manisa adresine başvurduk. Servis çok kısa bir süre içinde klimanın arıza durumuna çözüm getirdi. Bize de klima kullanımı konusunda bundan sonraki aşamada nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsetti. Bunlara dikkat ettiğimizde de klima ile ilgili kesinlikle hiçbir sorun yaşamadık.

    Cevapla
  2. Yeni bir buzdolabı satın almak istediğimizde bu konuda oldukça başarılı modellere sahip olduğunu duyduğumuz LG markasında karar kıldık. Satın almış olduğumuz buzdolabı ilk dönemlerde gerçekten tam olarak beklediğimiz bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde buzdolabının yeterli seviyede soğutma yapmadığını fark ettik. Bizde durumun neden ortaya çıktığını çözebilmek için soluğu hemen LG Servis Manisa adresinde aldık. Servis performans anlamında can sıkıcı olan bu problemin neden kaynaklı olduğunu hemen çözerek buzdolabını bize ilk günkü performansında teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci oldu. Servisin hızı ve tecrübesi de bu konuda övgüye layıktı.

    Cevapla
  3. Yeni bir televizyon satın almak için arayış içinde olduğumuz dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyum sağlayarak LG markasında karar kıldık. Satın aldığımız LG marka televizyon ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken ilerleyen dönemler içinde ekranda kaymalar meydana geldi. Sorunun kaynağını bulabilmek için konunun uzman ismi LG Servis Manisa adresinde karar kıldık. Servis basit bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek sorunu çözüp cihazı bize teslim etti. Özellikle servis ekibinin ilgili ve hızlı yönü sayesinde sorun çok kısa bir süre içinde çözülmüştü. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci LG Servis Manisa sayesinde bu şekilde tamamlanmış oldu.

    Cevapla

Yorum yapın

4445545.com 4445545.net 4445545.org 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45